| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| MOQ | 1pcs |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκληρύντε |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Πολυσύνθετος |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| MOQ | 1pcs |
| όνομα | CNC μέρος μηχανών άλεσης |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Διαδικασία | Λέιζερ |
| Υλικό | Ανοξείδωτος |
| MOQ | 1pcs |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | σταθερός |
| όνομα | επεξεργασμένα στη μηχανή μέρη αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο 6061 |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Μάρκα | JLT |
| Διαδικασία | Αλέθοντας, γύρισε CNC τα μέρη |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| MOQ | 1pcs |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένος, υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
|---|---|
| Τύπος | Στρώσεις |
| Υπηρεσία | Προσαρμοσμένη κατεργασία cOem CNC |
| Τύπος | Συνήθεια cOem |
| Λιμάνι | Σένζεν |