| Ποσοστό απορρίματος | 1% |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001:2015 |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Συσκευασία | Κιβώτιο εγγράφου + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Ανοχή | ±0.1~0.005mm |
| όνομα | Μέρη αλουμινίου συνήθειας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Μάρκα | JLT |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Για πολλές χρήσεις |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Cnc κατεργασία ή όχι | CNC κατεργασία |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Όνομα προϊόντων | Μέρη αργιλίου κηφήνων |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200000 κομμάτι/κομμάτια ανά ημέρα |
| Cnc κατεργασία ή όχι | CNC κατεργασία |
|---|---|
| Δείγμα | Μέσα σε 7 ημέρες |
| Ποιοτικός έλεγχος | 100% επιθεώρηση |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Σχήμα σχεδίων | 2$ος (PDF/CAD), τρισδιάστατο (IGES/STEP) |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen |
| Δυνατότητα προσφοράς | 600000 κομμάτι/κομμάτια το χρόνο |
| Όνομα προϊόντων | Μέρη κραμάτων αργιλίου |
| Cnc κατεργασία ή όχι | CNC κατεργασία |
|---|---|
| Δείγμα | Μέσα σε 7 ημέρες |
| Ποιοτικός έλεγχος | 100% επιθεώρηση |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Σχήμα σχεδίων | 2$ος (PDF/CAD), τρισδιάστατο (IGES/STEP) |
| Χρώμα | κόκκινος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
| Αριθμό μοντέλου | JLT002 |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το λογότυπο συνήθειας |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Τελειώστε | υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
| Cnc κατεργασία ή όχι | CNC κατεργασία |
| Αποστολή | Αεροπορικώς τη θάλασσα ή, ή το δείγμα από σαφή |