| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Τιμή | negotiable |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Έγγραφο, αφρός EPE, πολυ τσάντα |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100k το μήνα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | ±0.1~0.005mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | ±0.1~0.005mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | ±0.1~0.005mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Ποσοστό απορρίματος | 1% |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο |
| Ποσοστό απορρίματος | 1% |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Λογότυπο | Δεχτείτε το λογότυπο συνήθειας |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο |
| Cnc κατεργασία ή όχι | CNC κατεργασία |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Όνομα προϊόντων | Μέρη αργιλίου κηφήνων |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200000 κομμάτι/κομμάτια ανά ημέρα |