| Cnc κατεργασία ή όχι | CNC κατεργασία |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Όνομα προϊόντων | Μέρη αργιλίου κηφήνων |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200000 κομμάτι/κομμάτια ανά ημέρα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | ±0.1~0.005mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| όνομα | CNC υψηλής ακρίβειας μέρη |
|---|---|
| Χρώμα | Ροζ |
| Υλικό | Αργίλιο |
| Τελειώστε | υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
| Μάρκα | JLT |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Τελειώστε | υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
| Cnc κατεργασία ή όχι | CNC κατεργασία |
| Αποστολή | Αεροπορικώς τη θάλασσα ή, ή το δείγμα από σαφή |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| όνομα | CNC μέρη αργιλίου |
| OEM/ODM | Συνήθεια |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκληρότητα/ανθεκτικός |
| Δυνατότητα προσφοράς | 600000 κομμάτι/κομμάτια το χρόνο |
| όνομα | CNC επεξεργασμένα στη μηχανή άλεση μέρη |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Αργίλιο | Ασήμι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2015 |
| Ποσοστό απορρίματος | 1% |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Μάρκα | JLT |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001-2015 |
| Μάρκα | JLT |
| Ανοχή | 0.010.05mm |
| Διαδικασία | Cnc που επεξεργάζεται την υπηρεσία στη μηχανή |
| Χρώμα | Χρυσός |
|---|---|
| Μάρκα | JLT |
| Διαδικασία | CNC κατεργασία |
| Υλικό | Ορείχαλκος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, ψευδάργυρος/χρώμιο/νικέλιο/ασημένια/χρυσά επένδυση, θερμική επεξεργασία |