| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων | PDF, DWG, IGS, κ.λπ. |
| Πληρωμή | T/T, PayPal, κ.λπ. |
| Χρονική ανοχή | 7-15 ημέρες |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Πληρωμή | T/T, PayPal, κ.λπ. |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, στίλβωση, επίστρωση, κ.λπ. |
| Ανοχή | ±0.05mm |
| Χρονική ανοχή | 7-15 ημέρες |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο, ανοξείδωτο, ορείχαλκος, κ.λπ. |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο, ξύλινη περίπτωση, κ.λπ. |
| Χρονική ανοχή | 7-15 ημέρες |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Η επιφάνεια τελειώνει | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, επίστρωση, στίλβωση, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | Αργίλιο, χάλυβας, ανοξείδωτο, ορείχαλκος, κ.λπ. |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη εξαγωγή που συσκευάζει ή που προσαρμόζεται |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Cnc άλεση |
| Ανοχή | ±0.01mm |
|---|---|
| Χρονική ανοχή | 7-15 ημέρες |
| Υλικό | Αργίλιο, χάλυβας, ανοξείδωτο, ορείχαλκος, κ.λπ. |
| Υπηρεσία | OEM/ODM υπηρεσία |
| Παράδοση | Αεροπορικώς, θαλασσίως, από σαφή, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, αεροδιαστημικός, ιατρικός, κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Cnc άλεση |
| Χρονική ανοχή | 7-15 ημέρες |
| Παράδοση | Αεροπορικώς, θαλασσίως, από σαφή, κ.λπ. |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξοπλισμός | CNC μηχανή άλεσης |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη εξαγωγή που συσκευάζει ή που προσαρμόζεται |
| Σχήμα σχεδίων | CAD, PDF, JPG, κ.λπ. |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Cnc άλεση |
| Package | Carton Box, Wooden Box, Etc. |
|---|---|
| Delivery | By Air, By Sea, By Express, Etc. |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Surface Treatment | Polishing, Anodizing, Plating, Etc. |
| Material | Stainless Steel, Aluminum, Brass, Etc. |
| Τιμή | negotiable |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Μάρκα | JLT |
| Διαδικασία | cnc ακρίβειας μέρη άλεσης |
| Drawing Format | PDF, DWG, IGS, STEP, Etc. |
|---|---|
| Package | Carton Box, Wooden Box, Etc. |
| Lead Time | 7-15 Days |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Inspection | 100% Inspection Before Shipment |